ROWEREM DO PRACY W GMINIE MICHAŁOWICE

ROWEREM DO PRACY - dla zdrowia, przyjemności, gospodarki
i środowiska....


Rower to nie  tylko narzędzie do uprawiania sportu czy rekreacji, ale też bardzo przyjemny i coraz popularniejszy środek transportu. 

Posiadając odpowiedni sprzęt i odzież, możesz dojeżdżać rowerem do pracy przy każdej pogodzie. 

Oczywiście należy znać i odpowiednio stosować przepisy ruchu drogowego. Warto zakładać kask, mieć przy sobie wodę, chusteczki, plastry, płyn do dezynfekcji, ale też pompkę, czy łatki do opon.

I jeszcze miłe towarzystwo. Droga do pracy będzie wówczas wyjątkowo przyjemna i szybko minie.


Chętnie podpowiemy w jaki sposób bezpiecznie przejechać trasę, jak wyposażyć siebie i rower, jak radzić sobie w zmiennych warunkach pogodowych, by jazda była przyjemna i efektywna.

Szczególnie mocno zachęcamy wszystkich pracodawców z terenu naszej gminy do udziału w akcji ROWEREM DO PRACY. Przygotujemy dla Państwa pracowników materiały edukacyjne, opracujemy optymalne i bezpieczne drogi dojazdu do miejsca pracy, służymy radami, konsultacjami i warsztatowymi szkoleniami.

Podpowiemy w jaki sposób zmotywować pracowników do korzystania z jednośladów, jak wesprzeć i promować ekologiczną formę transportu, jaką jest jazda na rowerze.A ponieważ priorytetem jest bezpieczeństwo, przypomnimy najwazniejsze przepisy i zasady ruchu drogowego. 

Zachęcamy do kontaktu poprzez Messengera, maila: info@pzir.pl.